Test sprawdzający wiedzę z lektury dziady cz.2

Pobierz

Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z Dziadów.. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Adam Mickiewicz - Dziady część II Co wiesz o tej lekturze?. wiarygodny test.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zawiera 25 pytań.. Z której sceny Dziadów cz. III pochodzą następujące słowa: "Nasz naród jak lawa Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi:" Pan Senator Noc dziadów scena .Dziady część III - lista pytań o treść lektury 3.7532467532468 1 1 1 1 1 Rating 75% Celem tego zbioru pytań jest pomóc czytelnikom lektur zwrócić na istotne informacje tkwiące w ich treści, bez których pełne zrozumienie tekstu może okazać się niemożliwe.Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.. test z dziadów.. Udostępnij.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Peliji 2 lata temu.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Dodawaj wpisy.. Opis testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poza tym test bardzo dobry, szczegóły wyszczególnione, pamaga się dobrze przygotować do testu bądź karkówki.Wiedza na temat lektury Dziady cz.2.. Sprawdź!
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym znaczkiem dostajesz zero punktów..

Sprawdź swoją wiedzę z Dziadów!

Zapraszam do rozwiązywania testu.. Znaczenie słów - Test!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaTest sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Jak miała na imię Dziewczyna, za życia najpiękniejsza we wsi?. Skomentuj.. a) 7 lat b) 2 lata c) wieczność 7) Gdzie rozrywa się akcja ,, Dziadów"?. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: .. Inne testy w tej kategorii: Test Nie ?. huzianajózia 02 kwietnia 2019 jest w tym teście dużo błędów co świadczy o tym że autor albo jest debilem albo nie umie czytac hahaha .Szczegółowy test z wiedzy o lekturze Dziady cz. 2 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź ile wiesz na temat tej lektury szkolnej !. Inne tryby testu.. Jakiego koloru jest badylek trzymany przez ducha po[redniego ?. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury ,,Dziady cz. 2'' Jest mały błąd, ostatanie pytanie, odpowiedzią prawidłową byloby: Bawiła się uczuciami innych ;pDziady cz. II - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dziadów cz. II.. Co okazało się wybawieniem dla dwojga pokutujących dzieci - Józia i Rózi?. A - Ziarnko pszenicy B - Ziarnko gorczycy C - Lizaka D - Piór 3.. Skomentuj.. Udostępnij.. Boska komedia Test Granica Test Mitologia Test Konrad Wallenrod Test Makbet ..

Sprawdź swoją znajomość lektury.

z Dziewczyn ą b) z Panem c) z .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Gatunek: komedia.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!Plik DZIADY CZ. 2 SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI.doc na koncie użytkownika lukizal06 • Data dodania: 27 paź 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A. Mickiewicza.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Powrót do testuKatalog testówZałóż własny TEST Twoje odpowiedzi zostały wyróżnione 1.. Co potrzebowaBy anioBki do pój[cia do nieba ?. Test z lektury szkolnej Dziady cz. II - test znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Dziady cz. II Test z tre[ci lektury Poziom trudno[ci: Zredni 1.. W jakiej kolejnosci pojawiaBy siˇ duchy ?Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. Dziady cz. II Test z treści lektury Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. A - Niebieskiego B - Nie byBo badylka C - Zielonego D - BiaBego 2.. Rozwiąż test.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Zawiera 32 pytań.. Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania.. II - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dziady cz. II.. Drukuj test.. Zgłoś .Dziady cz. III.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) źle traktowało poddanych b) zabiło człowieka c) wygnało kobietę z dzieckiem na mróz 6) Ile lat miała trwać kara Zosi ?. 1. za odpowiednik obrzędu Dziadów można by uznać: a) Wielkanoc b) Nowy Rok c) Święto Zmarłych 2.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziady cz. II, poziom trudnyTest ze znajomości Dziadów cz. IV Adama Mickiewicza.. Test wiedzy o odmiennych częściach mowy!. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test sprawdzaj ący znajomość lektury -kl. I gimnazjum Adam Mickiewicz, Dziady cz. II Grupa 1 Zaznacz poprawną odpowiedź 1.Dziady - to nazwa a) pogańskiego obrz ędu ku czci boga Dionizosa b) wychodzenie o północy na cmentarz dla odbycia ofiary c) pogański obrzęd częstowania duchów jedzeniem i piciem d) obrzęd związany z .Trudny test z lektury Dziady cz. II, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. Lew, czaro..

Sprawdź swoją wiedzę.Quo vadis - test wiedzy.

MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Skomentuj.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Zapisuj ulubione.Test Dziady, część III, Dziady, część III podręcznika Lektury dla Klasa II.. Powiadom znajomego.. Agnieszka_Fugiel 3 lata temu.. lauden 2 lata temu.. a) na cmentarzu b) w lesie c) w cmentarnej kaplicy 8) Jak miały na imię duchy dzieci ?. Adam Mickiewicz - Dziady część II Twój wynik: 100 na 100 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury "Dziady, część II" (Adam Mickiewicz).. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!dziady cz.II.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Odpowiedzi do kartkowki gimnazjum dziady czesc 2.. Kiedy odbywa się akcja utworu?Która z podanych cech najtrafniej charakteryzuje Konrada z III cz. Dziadów A. Mickiewicza?. Sprawdź jak dobrze znasz Dziady cz III Adama Mickiewicza.. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.. pycha pokora odwaga cierpliwość: 7.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Jak dobrze znasz lekturę ,,Dziady" cz.2?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt