Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród z odpowiedziami

Pobierz

Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.Rozwiaz quiz!Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogrod" 1.. Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrą:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .1) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?. Jest fajna i pomogła mi zdać test.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Załóż własny blog!.

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tajemniczy ogród - test .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. pytanie 1 z 10.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, .Plik tajemniczy ogrod sprawdzian z lektury z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika riherkonz • Data dodania: 30 mar 2016test z lektury.. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Quiz w Poczekalni.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. Wylosuj powiesc Stephena Kinga!Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzianSprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród"..

Quizy Os. ... tajemniczy ogród.

Gdzie wychowywała się Mary?. Dobrze trafiłeś!. Ma formę pytań otwartych.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika ashgogirl • Data dodania: 12 kwi 2015"Tajemniczy ogród" - sprawdzian z lektury.. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Witaj na stronie Quizz.pl.. Wyślij zgłoszenie .Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Wyślij zgłoszenie.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Quiz w Poczekalni.. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Fajna lektura.. Udostępnij.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Gdzie Mary urodziła się?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Szukaj.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3 .. może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera 16 pytań.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.

Co to są wrzosowiska?Tajemniczy ogród.

Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 12 .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. PYTANIA OTWARTE 1.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. werindaxd 5 lat temu.. Patixella 4 lata temu.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt