Co pomagało ani zapomnieć o rozpaczy

Pobierz

Ania Shirley to postać literacka, która kierowała sie uczuciami.. 1.W chmurkach narysuj pięć rzeczy, o których marzyła Ania.. Dobrze się ją opiekowali .. Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?. Wykorzystaj słownictwo zamieszczone w ramce.. Tak bardzo kocham świat, że na samą myśl o nim czuję się wspaniale!. Mateusz i Maryla zapewnili jej ognisko domowe.Zapewniali jej bezpieczensto .. wykorzystaj zamieszczone w ramce które się zgadza z Anią : pomyłka ,dom ,ognisko domowe,gniazdo ,szczęśliwy los , rodzina, wyobraźnia,nadzieja ,piękne wzgó .. którą odbywał na Ziemi.. Potrafiła zwykła aleję nazwac Biała droga rozkoszymagda1969 Ani z Zielonego Wzgórza pomoglo zapomniec o rozpaczy prawdziwa rodzina .. Na przykład drzewo , które rosło przed jej pokoikiem nazwała je Królową Śniegu, a aleja tórą podążała z Mateuszem w drodze z dworca nazwała Drogą Rozkoszy.. Bohaterce pomagała równiez bujna wyobraznia.. wykorzystaj zamieszczone w ramce które się zgadza z Anią : pomyłka ,dom ,ognisko domowe,gniazdo ,szczęśliwy los , rodzina, wyobraźnia,nadzieja ,piękne wzgó 2012-11-05 14:00:31Odpowiedzi Isssei odpowiedział (a) 21.10.2012 o 23:39 O rozpaczy Ani pomagała wyobraznia np. Keity przyjaciółka z lustra.Też zapomnieć Ani o rozpaczy pomagały dobrzy ludzie i taka jakby rodzina Maryla i Mateusz.Ania jak poznała przyjaciółke Diane z Jeziora Lśniących Wód bardzo łatwo było jej zapomnieć o rozpaczy..

lubAni z Zielonego Wzgórza pomoglo zapomniec o rozpaczy prawdziwa rodzina .

Jest bardzo wrażliwa i impulsywna a po ty cechach .Co Ani Shirley moglo zapomnieć o rozpaczy Zgłoś nadużycie Komentarze do zadania Patricia2345 4.11.2012 (11:44) pomogło, anie mogło Zadanie jest zamknięte.. Pytania .. Wykorzystajcie słownictwo, które zamieszczone jest w ramce.. 2010-12-16 .Człowiek zawierzenia to ktoś, kto nawet w godzinie rozpaczy doświadcza, że jest kochany i kto nie traci nadziei na nową przyszłość.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. (Załącznik nr 3 - cytaty o podziwie Ani dla świata) Następnie przeczytajcie poniższy tekst Do wszystkich, którzy kochają świat!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Jest to dziewczynka która głęboko przeżywa każdą radość i każdy smutek.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Powodzenia!. Wymyśliła zmyśloną przyjaciółkę i mówiła do niej tak jakby ona była naprawdę.. Dziewczynka lubiała nadawać nazwy róznym zjawiską.. Mateusz i Maryla zapewnili jej ognisko domowe.Zapewniali jej bezpieczensto .. Wymagane pola są oznaczone *Ania z Zielonego Wzgórza POMOCY!. Bohaterce pomagała równiez bujna wyobraznia.. Myślę że mogłam ci pomócO rozpaczy Ani pomagała wyobraznia np. Keity przyjaciółka z lustra.Też zapomnieć Ani o rozpaczy pomagały dobrzy ludzie i taka jakby rodzina Maryla i Mateusz.Ania jak poznała przyjaciółke Diane z Jeziora Lśniących Wód bardzo łatwo było jej zapomnieć o rozpaczy..

2.Napisz w formie notatki odpowiedź na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy?

Szkoła - zapytaj eksperta (1295) Szkoła - zapytaj eksperta (1295) Wszystkie (1295) Język angielski (774) Język polski (254) Matematyka .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz w formie notatki odpowidź na pytanie Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Jednak Ania nie nadawała nazw tylko żeczą martwym lub rośliną.W drugim zadaniu musicie napisać w formie notatki odpowiedź na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy?. W razie problemów proszę o kontakt.. Dla tych co stracili nadzieje na rodzina 2+8 !. Potrafiła zwykła aleję nazwac Biała droga rozkoszy.Ani z zielonego wzgórza pomogło w rozpaczy to że wyobrażała sobie różne rzeczy i ludziO rozpaczy pomagały Ani zapomnieć Jezioro Lśniących Wód, Droga Białej Rozkoszy.. Dobrze się ją opiekowali .. 0 0 Uważasz, że ktoś się myli?. lubAnia z Zielonego wzgórza 2011-05-17 19:35:40; Napisz w formie notatki i odpowiedz na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy?. Ani z Zielonego wzgórza pomogło zapomnieć o rozpaczy pomogło to że znalazła się w domu Maryli i że ucieknie w krainę wyobrażni.Widziała wszystko w jasnych kolorach przysłosowio przez różowe okulary..

...Napisz w formie notatki i odpowiedz na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy ?

"Wszystko, co najważniejsze, zależy od nadziei.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ania z Zielonego WzgórzaCo pomogło Ani zapomnieć o rozpaczy?. Wspierali ją także ludzie, którzy byli dla niej pokrewnymi duszami m.in. Mateusz, Diana, Pani Allan, Panna Stacy, ale czasami wystarczyła jej tylko miłość tych dobrych ludzi .Zadanie: co pomogło ani shirley zapomnieć o rozpaczy pliss napisz wszystkimi wyrażami wykorzystaj podane słownictwo pomyłka,dom,ognisko .. Opowiedz o przygodzie .Ania z Zielonego wzgórza 2011-05-17 19:35:40; Napisz w formie notatki i odpowiedz na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy?. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Również,wyobraźnią pomagała sobie przetrwać ten trudny dla niej czas.. wykorzystaj zamieszczone w ramce które się zgadza z Anią : pomyłka ,dom ,ognisko domowe,gniazdo ,szczęśliwy los , rodzina, wyobraźnia,nadzieja ,piękne wzgó 2012-11-05 14:00:31Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz w formie notatki i odpowiedz na pytanie: Co pomagało Ani zapomnieć o rozpaczy ?. pomyłka,dom,ognisko domowe,gniazdo,szczęśliwy los,rodzina,wyobraźnia,nadzieja,piękne wzgórze,potok,ogród .Anii pomagało wyobraźanie sobie wielu żeczy.. Dziewczynka znalazła tam swoją pokrewną dusze -Diane Barry..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt