Modlitwa do świętego józefa o dobrego męża

Pobierz

Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża.Modlitwa dziękczynienia w modlitwie o dobrego męża Dziękuję za wszystkie piękne chwile w poprzednich związkach.. W Nadzwyczajnym Roku św. Józefa w Narodowym Sanktuarium św.Józefa w Kaliszu powstała inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę.W tej intencji raz w miesiącu odprawiane są Msze Święte, w czasie których wielu modli się za wstawiennictwem Opiekuna Świętej Rodziny.. Weszliśmy w szczególny czas, w Nadzwyczajny Rok św.Akt poświęcenia się Świętemu Józefowi.. Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś.. Spraw, aby i w moim życiu powtórzyła się historia Sary i Tobiasza, tak jak to opisuje Biblia.. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.. Spraw, aby i w moim życiu powtórzyła się historia Sary i Tobiasza, tak jak to opisuje Biblia.. Pomóż mi żyć modlitwą i czystością, jak to czyniła św.Święty Józefie, spraw, żeby to był (a) dobry (a) mąż (żona), który (a) będzie mnie kochał (a) i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem..

Modlitwa do świętego Józefa, patrona pracy.

On ją wysłuchał, ale w nieco zaskakujący sposób.. Święty Józefie, spraw, żeby to był (a) dobry (a) mąż (żona), który (a .W 2017 r., Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa w diecezji kaliskiej, powstała inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę.. Dziękuję za te wszystkie momenty w których czułam się ważna dla moich poprzednich chłopaków.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Utwierdź duszę mą w cnocie, bym nie szukała męża na śliskich drogach światowych, ale bym .Modlitwa do św Józefa o dobrego męża (tekst poniżej)Modlitwa do św Józefa o dobrego męża to piękna codzienna modlitwa dla panien, czujących powołanie do narz.Modlitwa o dobrego męża.. Panie, ulituj się nad naszą rodziną, przywróć nam pokój, bo tylko Ty możesz go nam udzielić.. Modlitwa prośby w modlitwie o dobrego mężaModlitwa o dobrego męża Ojcze, Ty nie chcesz, aby człowiek był samotny.. Dzisiaj Mszy św. przewodniczył biskup kaliski Damian Bryl.Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dzieckuŚwięty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy.. Różaniec Świętego Józefa.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. Proszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać..

Amen.Józefa proszę dziś o dobrego męża.

Niechaj teraz, zanim poznamy się i połączymy, zachowa swoją czystość, ucząc się panowania nad sobą i odpowiedzialności, aby w przyszłości mógł .W każdą trzecią niedzielę miesiąca po mszy św. o 18:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy nowennowej do świętego Józefa w intencji znalezienia dobrego męża lub dobrej żony.. W tej intencji w każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem św. Józefa.. Chryste, Królu pokoju, wysłuchaj nas ze względu na zasługi Najświętszej Maryi Panny, Królowej pokoju i na zasługi Twojej służebnicy świętej Rity, która zanosiła pokój tam, gdzie panowała .. Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a) i szanował(a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję.Modlitwa o dobrego męża.. Chryste, usłysz nas.. W każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem patrona.Modlitwa o pokój w rodzinie do św. Rity.. Duchu Święty, obdarz mnie rozumem, bym wybrała mądrze i potrafiła stworzyć z tym mężczyzną błogosławiony związek małżeński, abym potrafiła być dobrą żoną i matką na wzór Najświętszej Maryi Panny.Józefa, by pomógł jej spełnić marzenie o wyjątkowym mężu i gromadce dzieci.. Pomóż mi żyć modlitwą i czystością, jak to czyniła św.Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas..

Modlitwa codzienna do świętego Józefa.

Proszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. - Modlę się o dobrego człowieka, ale z drugiej strony pragnę pogłębić swoją wiarę i prosić przez wspólną modlitwę, żeby Pan Bóg prowadził mnie każdego dnia, bo On ma swój plan wobec mnie.. Ty jesteś w komunii miłości z Synem i Duchem Świętym.. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy.. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża.Św.. Świadomość, że sama Najświętsza Maryja Panna - Matka Syna Bożego, znalazła w Tobie najlepszego towarzysza życia i .Modlę się w jej intencji, aby znalazła sobie kochającego, dobrego męża - powiedziała Karolina.. Chryste, wysłuchaj nas.. Godzinki o Świętym Józefie.. Niech on pozostanie czysty, opanowany i szlachetny,Proszę Cię o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym się związać węzłem sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii.. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu.. Inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę powstała w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu..

- Przychodzimy ...Modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę.

Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.Józefa - modlitwa o dobrą żonę i dobrego męża w ramach inicjatywy modlitewnej uStudni.pl Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.. Nie należy żądać, ale trzeba prosić i dziękować.Boże, Ty jesteś Miłością, proszę Cię dzisiaj o dobrego męża, któremu będę mogła ofiarować siebie - jeśli taka jest Twoja wola - i który będzie kiedyś ojcem naszych dzieci.. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża.Biblia - Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonęModlitwa do św. Rity o dobrego męża Ojcze, Ty nie chcesz, aby człowiek był samotny.. Dzisiaj Mszy św. przewodniczył biskup kaliski Damian Bryl.- Jeśli chcesz prawdziwie kochać, to sam najpierw musisz doświadczyć miłości "jak mnie umiłował Ojciec, tak ja was umiłowałem" powiedział Jezus do Apostołów - mówił ks. Młodecki.. Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dzieckuJózef pomaga znaleźć dobrego męża, miałam już po trzydziestce, za sobą kilka krótszych lub dłuższych relacji, a mój poziom frustracji i zniechęcenia w aspekcie relacji damsko-męskich był wysoki.W 2017 r., Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa w diecezji kaliskiej, powstała inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.Święty Józefie, dziękuję Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.. W tej intencji w każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem św. Józefa.. Obecnie obcodzony jest rok św. Józefa.. Ty jesteś w komunii miłości z Synem i Duchem Świętym.. Daj, bym umiała tak poprowadzić swoje życie, by zauważyć tego mężczyznę na swojej drodze.. - Od pięciu lat działam z Jezusem w jadłodajni dla osób bezdomnych.Święty Józefie, spraw, żeby to był (a) dobry (a) mąż (żona), który (a) będzie mnie kochał (a) i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.. Do modlitwy zachęcamy nie tylko młodzież i dorosłych stanu wolnego, ale również starszych, którzy chcą modlić się w tej intencji dla swoich bliskich, np. dzieci, wnuków lub członków rodziny.Modlitwa do Świętego Józefa o dobrego (ą) męża (żonę) Święty Józefie, dziękuję Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).. Za wszystkie te momenty, w których mogłam wzrastać i które dawały mi siłę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt