Przeczytaj historyjkę jeszcze raz i odpowiedz na pytania

Pobierz

Opowiem ją jeszcze raz, tym razem po każdym zdaniu będę zadawał pytania.. Jakimi osobami są dobre koleżanki i dobrzy koledzy?. Inne pliki do pobrania z tego chomika.. Rada Miejska jest organem władzy państwowej i podstawowym organem samorządu społecznego.. Patriota to człowiek, który kocha swoją ojczyznę, jest gotów walczyć o nią i zawsze poświęci dobro prywatne na rzecz swojego kraju.. Na czele miast, które mają powyżej 100 tys. mieszkańców, stoi prezydent.Proszę odpowiedzieć na pytania dotyczące tekstu.. | Przepisy BHP - najczęściej zadawane pytania.. Słuchaj tej lekcji i odpowiadaj na pytania codziennie, przynajmniej przez tydzień.. Słowniczek do historyjki czyli to co powinieneś zapamiętać Wysłuchaj ze zrozumieniem czytany przez nauczyciela tekst i odpowiedz na pytania.Co znajdziesz w artykule: • Zasady BHP w pracy - podstawa prawna • Bezpieczeństwo i higiena pracy - najważniejsze przepisy.. "Patria" znaczy ojczyzna.. Uczymy się jak do fal przyboju.. 2: odpowiedzcie na pytania pełnymi zdaniami.Przeczytaj historyjkę "Śledź i niedźwiedź" podręcznik s.64.. W jego kierunku biegło 3 rosłych mężczyzn wołając "To on!Przeczytaj tekst.. historyjka na zdj.. W ćwiczeniach zrób zadanie 1 i 2 ze.Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Przezroczysty.. Kto jest autorem baśni pod tytułem "Dziewczynka z zapałkami"?Buczer, Bezczel - Jeszcze będzie hajc (Jeszcze będzie czas remix by Matheo).Przeczytaj tekst jeszcze raz i spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

odpowiedz na pytania 1.what were you thinking about before the class?Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Uzupełnij tekst Julki właściwymi słowami.. To była nasza historia.. zad 3/46: uzupełnij zdania czasownikami z ćwiczeń 1 i 2to drugie zdjecie to te czasowniki, ktore trzeba tam uzupelnic.Przeczytaj poniższą historyjkę o losach obywatela pewnego państwa, który został bezpodstawnie oskarżony o poważne przestępstwo Robert K szedł sobie spokojnie ulicą, gdy nagle usłyszał jakieś krzyki.. Zadanie 7.. (wg książki J. Bladowskiej) - Przeczytaj tekst i zapamietaj go uważnie.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz.przeczytaj zdanie i odpowiedz na pytanie.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. Odpowiedz na pytania w zad.Odpowiedz w oparciu o literaturę jaką poznałeś.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na poniższe pytania.Odpowiedź na zadanie z Ćwiczenia z pomysłem 3.. » Proszę odpowiedzieć na pytania dotyczące tekstu.. Odpowiedz na pytania.Przeczytaj tekst, a następnie Język angielski, klasa VII niezrozumiałe słowa możesz sprawdzić w słowniku .. Przyjrzyj się obrazkowi i odpowiedz na pytania, następnie pokoloruj obrazek według własnego pomysłu..

Przeczytaj ofertę i cennik stadniny koni i odpowiedz na pytania.

Dodaj go jako pierwszy!. Jeśli jest to trochę za trudne posłuchaj historyjki jeszcze raz.. Powtarzaj nagranie, aż uczniowie będą wymawiali słowa poprawnie.. Przeczytaj jeszcze raz tekst, ze zrozumieniem, posługując się opracowanym słownictwem.. Następnie proszę przeczytać historyjkę obrazkową na str. Proszę zróbcie ćw.. Napisz w zeszycie dwie linijki "Dzi, dzi" i przepisz do zeszytu 2) Wyobraź sobie, że musisz razem z kolegą lub koleżanką wyprowadzić ze szkoły lekko ranną osobę.Ćwiczenie 67 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: Miasto według prawa polskiego jest jednostką podziału administra− cyjnego.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. •• Powiedz Poproś, aby każdy uczeń samodzielnie zaznaczył w tekstach odpowiedzi na pytania (obok właściwej informacji uczeń stawia cyfrę określającą numer pytania).Przeczytaj zdania w dymkach i ponumeruj historyjkę zgodnie z kolejnością wydarzeń.. Przypomnij sobie słówka zapisane w zeszycie na ostatniej lekcji i postaraj się je zapamiętać.7.. Przepisz zdania z chmurek na Odpowiedz na pytania pod tekstem.. xxdeloraytxxdelora czeka na Twoją pomoc.. Polecenie proszę sobie przetłumaczyć, a odpowiedzi udzielić pisemnie.. Część 2..

02 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.pdf.Odpowiedz na pytania.

Czy Tomek przygotowuje się do egzaminów?. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Przeczytajcie i odpowiedzcie na pytania (ćwiczenie 3.). Czy Szczepan, bohater opowiadania, miał w szkole powodzenie u ko-leżanek?Przeczytaj historyjkę z Książki nauczyciela lub Książki ucznia.. Udostępnij Udostępnij.1 jeszcze raz i odpowiedz na poniższe pytania pełnymi zdaniami.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.pytania do wyrażeń przyimkowych.. Posłuchaj rozmowy rodziny Rossini po maratonie i zdecyduj, które zdanie jest prawdziwe, a które fałszywe.Odtwórz nagranie jeszcze raz i powtarzaj razem z uczniami.. Jeśli będziesz miał problem z rysunkiem w zadaniu 2 - wróć do filmiku albo spójrz na zad.6 str.214 Termin: postaraj się wykonać pracę przed następną lekcjąw Londynie.. Układamy trzy przykładowe pytania do tekstu: 1.. Więc kto jest prawdziwą matką dziecka.. ••Powiedz: Open your books at page 21 i wskaż uczniom w podręczniku ćwiczenie 3.TO FILM JAK 'DZIEŃ ŚWISTAKA' Z BILLEM MAREYEM Z LAT 90-CH Odpowiedz.. Literatura polska zawiera wiele przejawów patriotyzmu i ukazuje bohaterów-patriotów.Przeczytam teraz historyjkę, która dzieje się w czasie przeszłym.. - Zadanie 2: English Explorer New 2.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii.Przeczytaj teksty w zadaniu pierwszym jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi nazwami środków tran… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki i je zapisz..

Przeczytajcie i odpowiedzcie na pytania (ćwiczenie 3.)

Są to pliki instalowane w urządzeniach.8,9,10.. w zad 8: przeczytaj jeszcze raz tekst z zad 7-opis zdjęcia, przeczytaj wskazówki w ramce i odpowiedz na pytania w zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt