Popatrz i napisz angielski

Pobierz

rysunek przedstawia: biegającą zebrę przykład do zebry: It`s got four legs and a tail.. Planeta Faktów.. 2011-02-25 11:26:03; Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Możemy znać oba sposoby, ale wystarczy dobre opanowanie jednego z nich, aby powiedzieć .W zeszycie ćwiczeń wykonaj zadania 1 i 2 na stronie 62.. Pisali o nas: Polecają nas: Gimper.. Jeśli masz kogoś do wspólnej zabawy poproś aby ten ktoś pokazywał ci kolejno obrazki, żebyś je nazwał (a).. BYEZnajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Pierwsze tematy, formy powitania i pożegnania, proste słówka, liczebniki itp.02:05 - It's two oh(co oznacza zero) five - Jest druga pięć.. 11:34 - It's eleven thirty-four - Jest jedenasta trzydzieści cztery.. 18:25 - It's eighteen twenty-five - Jest osiemnasta dwadzieścia pięć.. To w jaki sposób będziemy mówić godzinę po angielsku zależy tylko od nas.. Oczywiście oprócz powiedzenia co robimy, tak jak to zrobił Russel w zadaniu 7, możemy dodatkowo podawać informację kiedy zajmujemy się jakąś .Popatrz, przeczytaj i napisz.. Możesz skorzystać ze słowniczka obrazkowego na stronie 85 w podręczniku.. Zadanie 1.. Kitty i Archie bawili się na podwórku obok budy Gus'a.. Słowo "ten" (this), "tamten" (that), "te" (these) lub "tamte" (those) są słowami z których warto skorzystać.Instrumenty muzyczne - nazwy po angielsku Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się, jak brzmią instrumenty muzyczne po angielsku, a raczej chodzi jedynie o ich nazwy, a nie dźwięk - świetnie trafiłeś!Fiszki do nauki słownictwa muzycznego przygotowane zostały uniwersalnie, to znaczy zawierają one zarówno kolekcję klasycznych instrumentów po angielsku, takich jak puzon, skrzypce czy .Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't..

Popatrz i napisz.

Napisz do zeszytu mini-słowniczek:Rosyjskie służby mają kontrolować przestrzeń powietrzną w rejonie tzw. "pałacu Putina" w związku z zagrożeniem wywiadowczym ze strony państw natowskich.. Po angielsku harcerz to scout.. Poprzednie Następne > gamigam 0 rozwiązanych zadań.. (Proszę zapisać 5 zdań) 2.. Poproś rodzica o odtworzenie nagrania z rymowanką 4.44 do zadania 2 .. W zadaniu 1 posłuchaj jeszcze raz historyjki, a nastepnie połącz osoby z czynnościami, które wykonują.. Pracujemy w książce na str. 57 1.. Przydatne rozwiązanie?Tłumaczenie słowa 'popatrzeć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Dzisiaj poznamy nazwy posiłków w języku angielskim.. Posłuchaj nagrania (ścieżka 1) i powtarzaj nazwy posiłków, wskaż odpowiedni obrazek.. Rozwiązania zadań.. Poćwicz niemiecki lub hiszpański razem z nami!. Ex 1 - uzupełnij brakujące litery w nazwach części twarzy.. W zadaniu 2 popatrz na ilustarcję i napisz zdania jakie czynności wykonują dzieci.. - look hereZapewne pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole (ja pamiętam) i możliwe też, że pamiętacie swoją pierwszą lekcję angielskiego (tego akurat osobiście nie pamiętam).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Narysuj i napisz.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Teraz przepisz tę notatkę do zeszytu.. Sprawdź również pomoce naukowe z innych języków.. latającego ptaka-_____ Popatrz na robota Iggiego.. napisz o tym: 2012-11-10 17:37 .Klasa 3b - język angielski .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Pytania i odpowiedzi ./ Język angielski / Szkoła podstawowa.. Pobaw się słówkami .. Popatrz na obrazki 1 -5.. Popatrz na obrazek z poprzedniego zadania.. napisz a , an lub some oraz odpowiedni rzeczownik .. 2 Jest to zadanie 2/51 z podręcznika.. Notatkę o she napisz różową kredką, notatkę o he napisz niebieską kredką.. 2. poproś rodzica o zrobienie zdjęcia i przesłanie go na pocztę klasową.. rusunek przedstawia skaczącą małpę - _____ rysunek przedstawia rybę pływającą: _____ rysunek przed.. Malczynski.Angielskie imiona męskie (101) Koty, rasy kotów (26) Psy, rasy psów (58) Angielskie imiona żeńskie (238) Pogoda (49) Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne (58) Zawody (175) Dyscypliny sportowe (78) Miejsca (162) Pory roku (9) Pory dnia (11) Przedmioty osobistego użytku (36) Ptaki (139) Matematyka, terminy matematyczne (80) Ssaki (103 .Kiedy chcemy pokazać daną rzecz lub osobę, pokazując jednocześnie naszemu rozmówcy o czym mówimy, musimy odnieść się do konkretnego przedmiotu lub człowieka..

Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?

Ex 14 - Napisz zdania ustawiając wyrazy w odpowiedniej kolejności.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -16.10.2016 (17:18) Odpowiedzi Ewulka19914 rozwiązane zadania Ewulka1991.. 2012-06-17 21:56:59; 1) popatrz na obrazki i porównaj Polskę i Wielką Brytanię 2) Ułóż zdania porównujące?. Nie trzeba logować się na tej stronie.popatrz na tabelę .. angielski cwiczenia 2 str 10, 5 klasa Odpowiedź Guest Steps in English 2, ćwiczenia, zadanie 1, strona 20 .Zapisz w zeszycie używając kolorów.. Zeszyt ćwiczeń p.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zasada przy opisywaniu obrazka w języku angielskim jest dość prosta - zaczynajmy od aspektów najbardziej ogólnych, po czym przechodźmy do aspektów coraz to bardziej szczegółowych.Dla przykładu, kiedy widzimy ilustrację, na której pokazane są dzieci grające w piłkę, w pierwszej kolejności powiemy właśnie to, co w pierwszej kolejności chwyta nasze oko.Zadanie: popatrz i napisz odpowiedzi 1 is he a prince no,he isn t he s a knight 2,is she a dragon no ,she she Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Popatrz na obrazki ..

Popatrz na jego odznaki i napisz za co je dostał.

Jednak, zdaniem władz, obce wywiady są nie tyle zainteresowane domniemaną rezydencją, ile obiektem należącym do FSB.. Popatrz na obrazek, na zabawki, a następnie przeczytaj punkty od 1 do 6.ANGIELSKI zadania 28-30 kwietnia.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 85.. (Proszę wybrać jedno zwierzątko z ramki, narysować je, a następnie uzupełnić zdania) Zadania można wykonać w zeszycie lub w formie elektronicznej wpisując odpowiedzi w treściSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Czy Ty też wykonujesz któreś z tych czynności?. 2012-10-16 17:04:37; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?. Ex 2 - przeczytaj zdania, które opisują dziewczynkę z zadania 1 i wybierz odpowiednie .Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. ułuż pytania i napisz odpowiedz Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. No, he h - Pytania i odpowiedzi - Język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt