Kartkówka czworokąty u

Pobierz

Dwa boki trójkąta są równe 9 cm i 15 cm.. Oceń prawdziwość zdań.. 1) Odszukaj na rysunku prostokąty i kwadraty.. P / F b) Jest to trójkąt równoboczny.. Suma kątów czworokąta wynosi: 90 stopni 180 stopni 360 stopni To zależy od czworokąta.A teraz otwórz zeszyt, weź linijkę i ołówek i narysuj czworokąty zgodnie z podany opisem.. P / FKartkówka 6, grupa A i B wraz z kartą odpowiedzi.. b) równoległobok o dwóch bokach równych.. P / F c) Jest to trójkąt ostrokątny.. Figury na płaszczyźnie online activity for 6.. Jeżeli zdanie jest prawdziwe, zaznacz P, jeżeli fałszywe - F. a) Trzeci kąt tego trójkąta ma miarę 70°.. Imię i nazwisko.. W teście znajduje się 8 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Oblicz miary zaznaczonych kątów.. 1) Trapez ma ramiona długości 3 cm, a górną podstawę długości 2 cm.. d) prostokąt, który ma wszystkie boki równe.KARTKÓWKA nr 9 TEMAT: DZIAŁANIA NA UŁAMKACH ZWYKŁYCH 1.. Łącznie do uzyskania jest 10 punktów.. 1 p. Kuba zebrał 5 kg malin, a Jola zebrała o 2 2 5 kg mniej.kartkówka Ó, U, Ż, RZ, CH, H - Test.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Czworokąty: Kwadrat.. Ile jest równy obwód trapezu?Zadanie 8.. Kąty, trójkąty i (1 pkt) Kwadrat to: Zaznacz prawidłową odpowiedź: a) czworokąt o dwóch bokach równoległych.. Przebij balon matematyka Przebij balon.. Kartkówka zawiera zadania sprawdzające stopień opanowania przez ucznia aktualnie przerabianego materiału..

czworokąty Połącz w pary.

Obejmuje temat: "Czworokąty".. czworokąt o wszystkich bokach równych i wszystkich kątach prostych.. Trzeci bok tego trójkąta może mieć długość:Własności czworokątów: PROSTOKĄT:-wszystkie kąty proste-przekątne równej długości-przekątne dzielą się na połowy KWADRAT:-wszystkie boki równe -wszystkie kąty proste Przekątne są :-równej długości-prostopadłe-dzielą się na polowy-osiami symetrii RÓWNOLEGŁOBOK-dwie pary boków równych i równoległych-przekątne dzielą się na polowy-przeciwlegle kąty SA równej miary ROMB-wszytskie boki równe Przekątne są:-prostopadłe-dzielą się na polowy-osiami symetrii .Przerwij test.. To już znasz:W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. czworokąty Połącz w pary.. Jestem pewna, że poradziliście sobie z tymi zadaniami.KARTKÓWKA nr 5 TEMAT: TRÓJKĄTY 1. wg Edytyszka.. c) romb o dwóch kątach tej samej miary.. 2.Narysuj trapez o podstawach 5cm, 3 cm i wysokości 2 cm 3.Podaj miary pozostałych katów trapezu równoramiennego wiedząc, że jeden z kątów ma 490 4.Podaj miary pozostałych kątów równoległoboku wiedząc, że jeden z kątów ma 1360 5.Kartkówka z matematyki klasa 6 czworokąty 18 stycznia 2021 03:05 Sprawdzone Majątkowe prawa autorskie do wszystkich treści znajdujących się w serwisie należą do MegaWiedza sp.Matematyka..

wg Monika430.kl 7 - kartkówka 2 - czworokąty.

Dwa kąty wewnętrzne trójkąta mają miary 40° i 70°.. 2) Czworokąt, który ma wszystkie boki równe i katy proste to.. 3) Podaj jakie własność mają przekątne w równoległoboku.. Każde działanie połącz z jego wynikiem.. Jaki obwód ma trapez równoramienny narysowany obok?. Jego dolna podstawa jest dwa razy dłuższa od górnej.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Matematyka.. Wartością wyrażenia 9 1 2 - 1 3 8 ∙ 6 jest: A. tomaszycka1_23010.. Klasa 5 Klasa 6 Matematyka.. 5) Co wiemy o przekątnych w kwadracie?. Prostokąt o bokach długości 4 cm i 3 cm.. Powodzenia:) Tomasz D. GwiazdaPrzed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Czworokąty.. 6) Które z przedstawionych czworokątów to równoległoboki?Czworokąty i kąty - kartkówka interactive worksheet.. Kwadrat o boku długości 3 cm..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt