Scharakteryzuj osiągnięcia s

Pobierz

Takie mam zadanie.wymień i krótko scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia kultury bizancyjskiej Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Osiągnięcia gospodarcze Polski międzywojennej Podobne tematy działalność gospodarcza podział spółek prawo gospodarcze przedsiębiorca rodzaje spółek Spółka akcyjna spółka jawna Spółka komandytowa Spółka partnerska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poleca 80 % Historia Osiągnięcia gospodarcze i kulturalne II RPKrótko scharakteryzuj osiągnięcia Etrusków .. wskaz analogie miedzy tymi postaciami a bochaterami swiata antycznego.Scharakteryzuj główne osiągnięcia wymienianych w tym rozdziale .Scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia cywilizacji Sumerów.. WOS Wyjaśnij, jakie są różnice między religią, religijnością i wiarą.. 1 dzień temu 9 Historia Wyjaśnij, czym różniły się system rządów komunistycznych w Jugosławii od komunizmu w pozostałych krajach bloku wschodniego.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Osiągnięcia gospodarcze II RP: Utworzenie pocztowej kasy oszczędności w 1919 roku poprzez dekret naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego.. Otton I był królem niemieckim a od 962 roku także cesarzem nowego państwa nazywanego Świętym Cesarstwem Rzymskim..

"Scharakteryzuj osiągnięcia gospodarcze i kulturalne II RP."

Oceń tę odpowiedź:Scharakteryzuj najważniejsze bitwy II wojny punickiej.. • .Wyjaśnij, jaki był wpływ religii starożytnych Greków na ich osiągnięcia w zakresie życia kulturalnego, politycznego i społecznego w V-IV w. p.n.e. Scharakteryzuj wpływ armii na dzieje państwa rzymskiego w okresie republiki.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.1.. Duży nacisk kładziono również na ich ciągłe dokształcanie, aby w przyszłości stanowili elitę społeczeństwa.Scharakteryzuj osiągnięcia mieszkańców Egiptu i Mezopotamii z dziedziny Matematyka i Astronomia.. Historia Na przykładzie Stanów Zjednoczonych scharakteryzuj przyczyny wielkiego kryzysu gospodarczego i sposoby radzenia sobie z nim.. około 18 godzin temu 10 Geografiaodpowiedział (a) 05.05.2010 o 16:44 OTTON I -pokonał ekspansję Węgrów w Europie w bitwie na Lechowym Polu w 955r -wyprawił się do Włoch i w 961r ogłosił się królem Włoch -962r został koronowany na cesarza z rąk papieża -stanął się głową zachodniego chrześcijaństwa -uzyskał zgodę na utworzenie arcybiskupstwa w Brandeburgu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia cywilizacji Sumerów.. 2.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. W jaki sposób zorganizowana była armia rzymska?. Polub to zadanie..

Wymień i krótko scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia cywilizacyjne Rzymian.

Osiągnięcia gospodarcze II RP: Utworzenie pocztowej kasy oszczędności w 1919 roku poprzez dekret naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego.. Podobne materiały Przydatność 60% Klasycyzm, sentymentalizm, rokoko - scharakteryzuj główne kierunki literatury i kultury polskiego oświecenia.Scharakteryzuj osiągnięcia cywilizacyjne państw Starożytnego Wschodu.. a) Stefan… poniżej.. 2.Scharakteryzuj osiągnięcia cywilizacyjne starożytnego Egiptu Podobne tematy Afrika Korps agresja Niemiec na Danię i Norwegię atak armii Poznań i Pomorze na odziały niemieckie atak Niemców na Francję Atak Niemiec na Polske atak ZSRR na Finlandię atak ZSRR na Polske emigracja faraon Starożytny Egipt poleca 81 % Historia"Scharakteryzuj osiągnięcia gospodarcze i kulturalne II RP.". prosze o pomóc , i też nie bardzo długie zeby zajeło max jedna kartke A4.. Zgłoś nadużycie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Scharakteryzuj osiągnięcia wielkich wodzów Rzeczypospolitej z okresu przedrozbiorowego i wskaż, który z nich był twoim zdaniem najwybitniejszy.Odpowiedź poprzyj argumentami.. Szkoła - zapytaj eksperta (1271) Szkoła - zapytaj eksperta (1271) Wszystkie (1271) Język angielski (768) Język polski (248) Matematyka .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia kultury materialnej i duchowej antycznego świata w różnych dziedzinach: filozofii, nauce, architekturze, sztuce i literaturze..

około 8 godzin temu 11 Historia Uzupełnij luki:Scharakteryzuj osiągnięcia Arabów oraz opisz ich wpływ na kulturę Europejska.

Pytania .. Wymień i krótko scharakteryzuj najważniejsze osiągnięcia cywilizacyjne Rzymian.. Wyznacz pierwszy wyraz i różnicę.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Osiągnięcia gospodarcze II RP:Utworzenie pocztowej kasy oszczędności w 1919 roku poprzez dekret naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego.Powstanie "Fablok" - Pierwszej fabryki lokomotyw w Polsce, założonej w Chrzanowie, która istniała aż do 2013 roku.W 1921 roku dotychczas wioska "Gdynia" zaczyna…"Scharakteryzuj osiągnięcia gospodarcze i kulturalne II RP.". Zadanie jest zamknięte.. Scharakteryzuj osiągnięcia starożytnych cywilizacji Podobne tematy cywilizacja Homer Iliada mitologia rozwój cywilizacji Sokrates Starożytna Grecja Starożytność Starożytny Egipt Wierzenia starożytnych Egipcjan poleca 79 % Historia Osiągnięcia mieszkańców Mezopotamii, Egiptu, Indii i Chin.Scharakteryzuj osiągnięcia starożytnych Rzymian.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Home Sztuka, Kultura, Książki Historia SuperKreatywna xD zapytał (a) 03.10.2010 o 17:20 Scharakteryzuj osiągnięcia mieszkańców Egiptu i Mezopotamii z dziedziny Matematyka i Astronomia.. Powstanie "Fablok" - Pierwszej fabryki lokomotyw w Polsce, założonej w Chrzanowie, która istniała aż do 2013 roku.Scharakteryzuj osiągnięcia jezuitów na polu oświaty Geografia Wypisz państwa o największej gęstości zaludnienia w Europie..

Question from @Nata9888 - Szkoła podstawowa - HistoriaWymień i scharakteryzuj osiągnięcia rzymskie w dziedzinie architektury.

Plagiaty lub "głupie" usuwam!. Państwa powstałe na jego gruzach przez długi .. scharakteryzuj glowne osiagniecia wymienionych w tym rozdziale polskich bohaterow narodowych.. Powstanie "Fablok" - Pierwszej fabryki lokomotyw w Polsce, założonej w Chrzanowie, która istniała aż do 2013 roku.Pobierz: scharakteryzuj główne osiągnięcia wymienionych w tym rozdziale polskich bohaterów narodowych.pdf.. Przybyli prawdopodobnie z Azji Mniejszej podporządkowani zostali w III w .p.n.e przez Rzym .. około 4 godziny temu 10 Matematyka W ciągu arytmetycznym a2=-1, a5=8.. razolka Etruskowie zamieszkiwali tereny dzisiejszej Toskanii.Zajmowali się rolnictwem ,hodowlą i żeglugą,wyrabiali piękne ozdoby,rozwinęła się rzeźba i malarstwo.. około 7 godzin temu 8 Język polski Wypowiedzenie "Usta Kirkora takie koralowe jak te maliny" jest; a) zdaniem pojedynczym nierozwiniętym b) zdaniem pojedynczym rozwiniętym c)zdaniem złożonym d) równoważnikiem zdania.. mniej niż minutę temu 5 Język rosyjski Uzupełnij puste miejsca osobami, posiadającymi dany przedmiot: 1.. 3.Były okresy w dziejach świata, kiedy zmiany na mapie politycznej następowały powoli, ale też bywały .Scharakteryzuj osiągnięcia Rzymu, używając pojęć i terminów: prawo rzymskie, drogi, wodociągi.. Historia.. Wymień przyczyny upadku zachodniej części Cesarstwa Rzymskiego.. Scharakteryzuj uniwersalistyczne dążenia cesarzy i papieży w średniowiecznej Europie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt