Kartkówka z lektury hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit czyli tam i z powrotem - opracowanie lektury.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!1.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Tolkien).. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskiniksiążka J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" / wyd.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektury / Hobbit czyli tam i z powrotem.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemJakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. .a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijTest zawiera 30 pytań..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

Tolkiena.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Informacje o autorze i okolicznościach powstania utworu.Test jest króciutki i prosty.. Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów?. Milionerzy: Among Us!. O Autorze taylor_123.. Najnowsze quizy.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. ale cierpliwy czytelnik znajdzie odpowiedź podczas lektury trylogii Tolkiena Władca pierścieni).. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Bilbo zaś ma zagadki o rozwiązaniach: zęby, słońce i stokrotka, jajko, ryba-człowiek-kot (póki co tylko cztery, bo piąta dotyczy tego, co ma w kieszeni)..

Nie była to szka-Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .Górą i dołemUwaga!. Zobacz profil.. Czy nadajesz się na MORSA?. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy Miasta .Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. ISKRY /, M. Ziółkowska - Sobecka "Wśród pisarzy i książek", poradnik dla nauczycieli języka .. 0%Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: lestera napisano 7.11.2019 13:57. zgłoś do usunięcia.. Nie ma tu testu tylko link.. Część 1.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do m.John Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ten utwór przejdzie do zasobów domeny publicznej i będzie mógł być publikowany bez żadnych ograniczeń za Dowiedz się, dlaczego biblioteki internetowe nie mogą udostępniać tego utworu.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Hobbit - bohaterowie • Motywy literackie w "Hobbicie" • cytaty(6/17) "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym..

...TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .Mimo iż "Hobbit, czyli tam i z powrotem" wydaje się z pozoru opowieścią skierowaną dla dzieci to przekazuje wiele wartości, poruszając jednocześnie bardzo poważne tematy.. Pomóż w .John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.. Test składa się z 12 pytań.. polskiego w klasach IV - VI, wyd.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.Nieproszeni goście.Uwaga!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. W serwisie Wolne Lektury już teraz opublikowanych jest 5645 utworów!. Pobierz.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na .. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Odwieczny pojedynek dobra ze złem, tak podkreślony w utworze, ma wymiar uniwersalny.Download: test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkiena?Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Przebieg zajęć.. 2012-05-24 23:06:48; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!. Tolkiena.. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt