Przeczytaj rozmowy i dokończ zdania rosyjski

Pobierz

Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Odwołując się do całości lektury, wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Z wyrazów umieszczonych w ramce wybierz poprawne .Bardzo prosze o rozwiazanie tych zadań 5.. B. Najważniejsze.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz własną wypowiedź pisemną.). 2) W brudnopisie ułóż e-mail do biura podróży z podanych elementów - sprawdź.. 2.Dokończ zdanie.. Zdrowy styl życia Dieta Zdrowe odżywianie Się.. W wyniku wojny Rzeczpospolitej z Moskwą na tron rosyjski powołano Władysława IV Wazę.. Pasją mogą być inni ludzie - rozmowy z nimi, wspólne spędzanie czasu.. Nie tylko wywiera wpływ na przemysł, ale i na stosunki rolnictwa, które jak wiadomo, stanowią podstawę naszego ekonomicznego bytu.Dokończ zdanie.. C. lęk przed zemstą młodzieńców.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. - Naśladuj głosy zwierząt.. B. wydarzenia dzieją się na lekcji języka rosyjskiego.. Temat: Domowa apteczka i pogotowie ratunkowe.. 3) E-mail napisz do zeszytu.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. (Poniżej przedstawione są przykładowe dokończenia zdań.. C. domyślny.. Zagadnienia Pytania do egzaminu.. Przeczytaj fragment utworu.. C. przyuczenie do służenia komuś lub czemuś.. D. brak jakichkolwiek przyjemności.. A ona słuchała w niepokoju, w zdziwieniu i zarazem tak, jakby słuchała głosu greckiej fletni lub cytry.- Przeczytaj zdanie i dokończ..

Posłuchaj rozmowy i dokończ zdania (ćw.

Z historii Zosi wynika, żeNapisz P zdania prawdziwe, F zdania fałszywe.. 1 str. 60 Posłuchaj rozmowy (płyta dołączona do podręcznika) i dokończ zdania.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. C. był to język wykładowy w gimnazjum klerykowskim.Dokończ zdanie.. Wybierz .Strona 6 z 8 - Dokończ Zdanie.. - napisał w Rozmowy nie na temat: twarz zrobiła sie czerwona i.. B. nadmiar obowiązków.. Zadanie 3.. Odszukaj prawdę i fałsz.. 3.1) Zapoznaj się z elementami zdań - ćw.. Dokończ podane zdania na podstawie treści tekstu.. Mniejsza z tym.. (0-1)30 pytań język rosyjski kl.3 LO( p) Tematy.. D. stworzenie emocjonalnych więzi z kimś lub czymś.. 10.05 poniedziałek.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 18 marca 2020 (dzień 3).Sprawdzian 2016 to ostatni test, do jakiego przystępować będą uczniowie kończący szkołę podstawową.. Dokończ zdanie.. D. logiczny.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst i dokończ zdania, wpisując odpowiednie daty.. niepodobna nie uznać, kolej Żelazna Warszawsko- Wiedeńska wiąże się najczęściej ze wszystkimi społeczno-ekonomicznym i stosunkami kraju naszego.. Aby zachować sens wypowiedzenia Dość, że dostał, podkreślonego wyrazu nie można zastąpić sformułowaniem A..

Przeczytaj zdania.

0 rozwiązań.. W zdaniu Sześć tylko miała harmat występuje podmiot A. zbiorowy.. B. podporządkowanie sobie kogoś lub czegoś.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Traktat pomiędzy Rzeczpospolitą i państwem moskiewskim podpisany w Polanowie nazwano złotym pokojem.. Czytaj Więcej o: Temat: Ratuje nas pogotowie.Rozmowa telefoniczna między prezydentami USA i Rosji, Joe Bidenem i Władimirem Putinem, zakończyła się w sobotę po ponad godzinie - poinformował Biały Dom.. Wystarczy powiedzieć.. Książka: Wremiena 3 str 10-11E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. B. szeregowy.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. 2.Przeczytaj definicję wyrazu burza ze słownika języka polskiego.. Wpisz literę A lub B. Zbudowany w XIX wieku wynalazek, który służy ludziom do rozmowy, to _____.. Na początku XX wieku Rosja znalazła się w przeciwnym niż Niemcy i Austro-Węgry bloku militarnym.A.. 1) Posłuchaj nagrania nr 49.. Te zdania są na żółtym tle.. 25mA kl=0,5 ->18,5mA miernik Przedmiot: Fizyka / Studia.. Dzięki sportowi ludzie rzadziej chorują.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Ćw..

Uzupełnij poniższe zdania.

Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. autor: ~duner 8.2.2022 (02:29) Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że tęsknota uszlachetnia człowieka Przedmiot: Język polski / Gimnazjum.2.. 2 str. 60 Przeczytaj i przetłumacz wyrażenia.. , przeglądanie kolekcji zdjęć lub pocztówek.. Pasją może być gotowanie, sprzątanie, czytanie, oglądanie filmów.. (0-3) Przeczytaj poniższy fragment artykułu Małgorzaty Karpińskiej Reduta Ordona, O pomyłkach, mitach i manipulacjach i zaznacz właściwe odpowiedzi w pytaniach .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Tossa de Mar, 19.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Zadanie 9.. Wybierz odpowiedź spośród podanych.. Przeczytaj treść kartki pocztowej i ustnie dokończ zdanie.. Pierwsza to zadania z języka polskiego i matematyki.Przeczytaj zamieszczony poniżej tekst źródłowy i dokończ związane z nimi zdania.". III Warunki wyjściowe W czasie zabaw w ogrodzie przedszkolnym, dzieci obserwowały cienie rzucane przez różne obiekty (drzewa, domki).Kapitel 1 Modul 8 12 A. Lies die Postkarte und beende mündlich den Satz.. Zadanie 6.. Zygier wygłasza wykład w języku rosyjskim, ponieważ A. był z pochodzenia Rosjaninem.. - Zaprojektuj i wykonaj lalkę do teatrzyku cieni..

Każdy uczeń może dokończyć je w inny sposób.

W przytoczonym fragmencie Małego Księcia wyraz oswojenie oznacza A. upodobnienie się do kogoś lub czegoś.. szukać okazji do rozmowy z nią C. zawładnęło nim gorące uczucie B. zbyt śmiało się w nią wpatrywać D. uznano by go za niegrzecznego Zadanie 7.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Dokończ zdanie.. Wybierz odpowiedni wyraz, tak aby pasował do obu zdań w każdym zestawie (1-4).. film A telefon B Przeczytaj tekst i wykonaj zadanie 15.. Zadanie 3.. Zdanie podrzędne okolicznikowe warunku (za pomocą słowa: если) b) Uroczystość zaślubin.. Z wypowiedzi Dziewczyny wynika, że po śmierci dręczy ją A. samotność..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt