Napisz list do uli w imieniu zenka

Pobierz

Nie odwrotnie.. Question from @Paulka1797 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do Pestki Ubyszowej , w którym ocenisz jej postepowanie wobec Zenka,Uli i matki Pestki-lektura "Ten obcy".. Mam to na jutro.w imieniu zenka napisz list do uli opisz w nim miejsce swego pobytu i relacje z wujem +0 pkt.. 2010-04-27 17:13:19 list od Zenka do Uli ten obcy 2010-11-29 17:43:50Chciałam Ci jeszcze wyznać najważniejszą rzecz w tym liście, a także w moim życiu.. Doszłam do wniosku, że Twój ?tata?. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. uwzględnij w nim życzenie chłopca, aby nie wracać do przeszłości.. Po jego przeczytaniu długo myślałam o Twojej wcześniejszej sytuacji w domu .. ;D lektura "Ten Obcy" :Pw imieniu uli napisz list do zenka.uwzglednij w nim życzenie chłopca , aby nie wracac do przeszłości (chodzi mi o lekture "ten obcy" fragment odnosi sie do momentu gdy zenek dowiaduje sie ze ma jechac do wuja i zostawil list do uli w którym oznajmia jej o swojej milosci,i mowi tez o tym dlaczego uciekl domu i prosi ją oto zeby nikomu o tym nie …Cześć potrzebuje pomocy !. Question from @Andrzejkrol - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: w imieniu uli napisz list do zenka uwzględnij w nim życzenie chłopca , aby nie wracać do przeszłości pooomocy to jest na jutro dla podpowiedzi to Rozwiązanie: warszawa , 5 04 1995Napisz list w imieniu Uli do Zenka,w ktorym podzielisz sie uczuciami oraz zaprosin chłopca na kolejne wakacje.Tema Ten OBCY !.

POMOCY 2018-03-15 17:26:54 w imieniu uli napisz list do Zenka .

zadanie dodane 4 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika aneczka3346 (-60) [Szkoła podstawowa] ten-obcy.. PILNE!. Kocham Cię.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Długo się zastanawiałam jak mogłabym odpowiedzieć na Twój list.. Dam naaj :D. licealistka1000 Polski 1 0 .. Chcę Ci też podziękować za troskę i że zawsze byłaś przy mnie .. Po kilku dniach chłopiec opuszcza Olszyny i zamierza zamieszkać ze swoim wujem.W imieniu Uli napisz list, w którym opowiesz o tym jak zmieniło się ich życie.. Odpowiedzi: 0 .. Dzięki Tobie noga w końcu mi wyzdrowiała i mogę normalnie chodzić .. książka - "Ten obcy"Napisz list od Zenka do Uli lub do jego kolegów z wyspy w którym opowiesz w imieniu bohatera jego spotkaniu z wujkiem.. Myślę, że nigdy o mnie nie zapomnisz, bo ja na pewno nie.. 2010-10-11 13:31:01Dzieje Zenka Wójcika.. Zaczynając od tego, że przyjaźń przemieniła się w miłość.. Coś we mnie zaiskrzyło od naszego pierwszego spotkania.. "TEN OBCY".Napisz list w imienu uli do zenka 2012-05-23 15:37:06 W imieniu jednego z głównych bohaterów powieści "Ten obcy " ( Zenka , Uli lub Pestki) napisz list prywatny do rodzica lub opiekuna w celu poprawy relacji .Napisz list zenka do uli !. (fragment książki 'Ten Obcy')w imieniu Zenka napisz list do Uli w którym wspomnisz o pszeszłości i jak mu się wiedzie po (1 roku)Napisz list do Uli w imieniu Zenka w którym opowiesz jak potoczyły się twoje dalsze losy..

;D lektura "Ten Obcy" :P Napisz list w imieniu Uli do Zenka po roku czasu.

Dzięki Tobie nauczyłem się co to jest przyjaźń i bezinteresowna pomoc .. Odpowiedz.. Prosze o pomocccc +1 pkt.. książka - "Ten obcy" W imieniu Uli napisz list, w którym opowiesz o tym jak zmieniło się ich życie.. niewmiem jak sie do tego zabrać ale powiem to wprost szczeze ci współczuje twój ojciec nadużywa alkocholu ale takie jest uzależnienie.. Uwaga to ma być list do niej co on czuł do niej na podstawie z książku z listu prosze o pomoc plissss !. dalsze przygody Tima z opowieści wigilijnej-opowiadanie .wyobraż sobie ze znajdujesz sie w sytuacji uli napisz do zenka ktudki serdeczny list jak cos to jest z podręcznika do polaka str 125 zad 4 podrecznik ogladam swiat plis to na jutro.. :pBiorąc pod uwagę koleje wydarzeń opisanych w książce Ten obcy, napisz w imieniu jednego spośród czworga dzieci kartkę pocztową do Zenka przebywającego już u swego wujka Antoniego Janicy.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Przydatność 75% List Uli Zalewskiej do Zenka Wójcika.. Olszyny 18.02.2009 r. Kochany Zenku!. postępowanie.Napisz list w imieniu Uli do Zenka, w którym wspominasz przeszłość i o tym jak Ci się obecnie wiedzie..

daje 20 punktow pmozcie !proszeW imieniu Uli napisz list do Zenka Wójcika.

Odpowiedz.. Napisz list w imieniu uli do jej cioci w którym dziekuje za opiekę i opowiada jak poznała zenka.. Chyba już wtedy wiedziałam, że to nie tylko przyjaźń.. Jesteś dla mnie najważniejsza .Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz list w imieniu Zenka do Uli w którym opiszesz powód wyjazdu i wyjawię swoje uczucia (lektura ,,Ten obcy") dam najj".. Zenek przed swoim wyjazdem pisze list do Uli .. bił Cie ponieważ był pod wpływem alkoholu.Napisz list w imieniu Uli do Zenka po roku czasu.. Napisz list w imieniu Uli do Zenka, w którym wspominasz przeszłość i o tym jak Ci się obecnie wiedzie.. Z lektury "Ten Obcy".. Błagam, niech ktoś pomorze :(TEN OBCY Napisz list do Uli w imieniu Zenka w którym opowiesz o swoich dalszych losach (nie wspomnienia, DALSZE LOSY) Proszeeee szybko dam naj to na dzisiajNapisz list do Uli w imieniu Zenka ,w którym opisuje ,co u niego slychac po wyjezdzie do wujka lekura " Ten Obcy" potrzebne na zarazZadanie: w imieniu uli napisz list do zenka uwzględnij w nim Rozwiązanie:drogi zenku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam niestety nie mogę spełnić twojego życzenia o które prosisz bardzo mi przykro z tego powodu a co u ciebie słychać buziaki ulaw imieniu Uli napisz list do Zenka uwzględniając życzenie chłopca, ażeby nie wracać do przeszłości..

[ na podstawie lektury Ireny Jurgielewiczowej 'Ten obcy' ] W imieniu ULI do ZENKA !

Twoja Ula!W imieniu jednego z głównych bohaterów powieści "Ten obcy" (Zenka, Uli lub Pestki) napisz list prywatny do rodzica lub opiekuna w celu poprawy relacji .. Napisz list w imienu uli do zenka 2012-05-23 15:37:06 Napiszę list do Uli Zalewskiej w imieniu Zenka Wójcika .. "Ten obcy" Z góry dzikujeW imieniu Uli napisz list do Zenka, w którym po roku wspomina przeszłość i pisze o tym, jak się jej obecnie wiedzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt